# #

patronaty honorowe

 

 

 

Kierownik sekcji informatyki Szpitala Specjalistycznego w Sandomierzu. Odpowiedzialny za wdrożenie i dostosowanie systemów informatycznych odzwierciedlających procesy zachodzące w jednostce.

Od 8 lat zajmuje się systemami informatycznymi w ochronie zdrowia. Autor wielu naturalnych rozwiązań zwiększających efektywność i jakość pracy systemów medycznych.

Wyspecjalizowany w wdrażaniu dużych zintegrowanych systemów medycznych obsługujących setki osób dziennie. Wprowadza swoje innowacyjne rozwiązania, które niejednokrotnie pomogły w ratować ludzkie życie.

Inicjuje i organizuje techniczne spotkania informatyków szpitalnych mające na celu wymianę doświadczeń  i dobór odpowiedniego kierunku rozwoju medycznych systemów informatycznych. Zachęca do wymiany informacji  na specjalnym forum (http://www.su.krakow.pl/forumcl2) poświęconym rozwiązaniom dla medycyny największej Polskiej firmy informatycznej.

Zwolennik szerokiej współpracy szpitali i Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia. Trzyma kciuki za najważniejsze jego zdaniem projekty CSIOZ: Rejestry medyczne, IKP, eRecepty, eSkierowania, eZlecenia

W ostatnich miesiącach eliminuje wszelkie możliwe błędy w oprogramowaniu dla szpitali, poprawiając ergonomię i jakość wykorzystywanych systemów informatycznych. W życiu: korzysta z nowych technologii najlepiej na łonie natury. Szczęśliwy ojciec i mąż, kochający to co robi

„Wdrażane przez nas systemy informatyczne mają być możliwie najlepsze, gdyż w każdej chwili możemy być przez nie obsługiwani.”

patronat regionalny

partnerzy medialni

sponsorzy i partnerzy

Biuro Organizacyjne:

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie", 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 11A

tel.: 14 628 42 10 lub 14 688 80 12 fax: 14 628 43 11, e-mail: konferencja@mwi.pl