# #

patronaty honorowe

 

 

 

Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej oraz studiów podyplomowych z Projektowania Systemów Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej.

Od 2005 r. związany z firmą Librus. Początkowo zajmował się w niej szkoleniami oraz wdrożeniami systemów skierowanych do oświaty na terenie woj. mazowieckiego, gdzie przeprowadził ponad 200 wdrożeń systemu e-Dziennik. Jest autorem i inicjatorem wielu elementów Zintegrowanego Systemu Edukacyjnego Librus. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży.

Aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego wizerunku polskiej edukacji. Jest pomysłodawcą ogólnopolskiej konferencji Nowoczesny Dyrektor (http://nowoczesny-dyrektor.pl), autorem wielu publikacji w pismach branżowych i aktywnym komentatorem zmian zachodzących w oświacie. Uczestniczy w największych konferencjach w kraju, będąc zapraszanym do wygłaszania wykładów i prelekcji. Prowadzi warsztaty TIK dla przedstawicieli jednostek samorządowych i dyrektorów szkół.

Zwolennik i popularyzator idei standaryzacji formatu danych, pozwalającej na ich wymianę pomiędzy systemami różnych firm i gwarantującej równość dostępu do innowacyjnych rozwiązań. Koordynator wdrożeń centralnych Zintegrowanego Systemu Edukacyjnego Librus dla całych miast. Projektant autorskich schematów wdrożeń oraz procedur skutecznego działania systemu w gminach, które przyczyniają się do ich informatycznego sukcesu.

 

patronat regionalny

partnerzy medialni

sponsorzy i partnerzy

Biuro Organizacyjne:

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie", 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 11A

tel.: 14 628 42 10 lub 14 688 80 12 fax: 14 628 43 11, e-mail: konferencja@mwi.pl